Dostawa na adres Dodaj kod pocztowy

Części do ciągników

Podkategorie

Filtry
Płatności
Ocena produktu

Traktory, podobnie jak inne pojazdy mechaniczne, wymagają regularnej konserwacji i ewentualnej wymiany części. W ofercie znajdują się m.in. części chłodzenia silnika, karoserii, koła, felgi, osprzęt roboczy, elementy ogrzewania i wentylacji, układu elektrycznego, hamulcowego, kierowniczego, wydechowego, napędowego i inne. Dzięki specjalnym oponom rolniczym traktory wykazują doskonałe właściwości trakcyjne, umożliwiając poruszanie się po różnego rodzaju gruntach. Wykorzystywane są do ciągnięcia przyczep rolniczych oraz różnych maszyn. Jednak ich rola nie kończy się na tym. Traktory mogą również dostarczać napędu do maszyn rolniczych za pomocą wałka odbioru mocy. Współczesne traktory wyposażone są w liczne udogodnienia dla operatora, w tym wygodne, przeszklone kabiny, klimatyzację, łatwe w obsłudze systemy sterowania i wiele innych udogodnień. 

Nic nie znaleziono :(

Spróbuj jeszcze raz:
inaczej wpisać nazwę, sprawdzić czy nie ma błędu,
poszukać czegoś podobnego

Na platformie Plonovo.pl dostępne są wszystkie potrzebne części mechaniczne, płyny eksploatacyjne, filtry i podzespoły do traktorów. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki lub wybrać odpowiednią kategorię części. W dziale chłodzenia silnika znajdują się chłodnice, przewody chłodnicze i pompy wody. Części karoserii obejmują drzwi, szyby, fotele operatora i wiele innych. W ofercie znajdują się również filtry powietrza, paliwa i oleju, koła w różnych rozmiarach i specjalnym bieżniku, felgi, oraz elementy ogrzewania i wentylacji. Dodatkowo można nabyć osprzęt roboczy, czyli elementy mechaniczne umożliwiające przeniesienie napędu z silnika traktora na maszynę rolniczą.

W dziale układu elektrycznego dostępne są świece, cewki, bezpieczniki, przewody i akumulatory. Oświetlenie obejmuje różne rodzaje żarówek, lamp i ich elementów. W dziale zapłonu znajdują się świece zapłonowe, układy zapłonowe, przewody zapłonowe i inne. Układ hamulcowy oferuje elementy robocze, stałe, płyny oraz części zamienne. Na plonovo.pl można również nabyć silniki i osprzęt, w tym uszczelki, głowice, elementy mechaniczne i części eksploatacyjne silnika, takie jak paski, rolki, napinacze i inne.

Zakupy na Plonovo mają wiele zalet, ponieważ w jednym miejscu można znaleźć ogromny wybór części w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jak można poprawić komfort pracy operatora traktora?

Współczesne traktory są wyposażone w liczne udogodnienia, takie jak ergonomiczne fotele z amortyzowanym siedzeniem, klimatyzacja i dodatkowe oświetlenie, które zwiększa komfort pracy, zwłaszcza podczas długotrwałego użytkowania.