Dostawa na adres Dodaj kod pocztowy

Centrum pomocy

Mamy odpowiedź na Twoje pytania

Specjalnie z myślą o rolnikach i sprzedających przygotowaliśmy prosty przewodnik po naszym internetowym sklepie.

Dopiero zaczynasz korzystać z Plonovo? Z chęcią pomożemy Ci zorientować się, jak proste może być zaopatrzenie gospodarstwa czy docieranie do nowych klientów online. Po kilku minutach wszystko będzie jasne.

Kobieta i mężczyzna idący przez pole

FAQ.

Plonovo to wiele sklepów w jednym. Sprzedają tu różni dostawcy, których oferty na dany produkt możesz wygodnie porównywać online. Całe zakupy zrealizujesz w jednym miejscu — bez telefonów i wyjazdów.

Bez działającego konta możesz przeglądać oferty i poznawać warunki dostawy wpisując kod pocztowy. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort naszych użytkowników i dostawców, kupować mogą tylko osoby posiadające profil klienta. Dzięki rejestracji dostępny jest także panel zarządzania zamówieniami, bezpośredni chat ze sprzedawcą oraz historia cen.

Współpracujemy ze znanym i zaufanym operatorem płatności Tpay. Dzięki niemu weryfikujemy także wiarygodność sprzedających. Dbamy również o bezpieczeństwo danych — stąd zabezpieczenia systemu i doświadczony zespół IT.

Na Plonovo zapłacisz przelewem tradycyjnym, ale także w opcji za pobraniem, czy poprzez szybkie przelewy Tpay, zarówno kartą, przez konto, jak i BLIKiem.

Za każdym razem określa je sprzedający. Są widoczne w cyfrowej ofercie, którą znajdziesz na stronie wybranego produktu.

Oczywiście, sprzedający określa w swojej ofercie, jaki jest najdłuższy możliwy termin płatności. Do zatwierdzenia płatności odroczonej wystarczy weryfikacja u sprzedającego.

Kiedy tworzysz zamówienia u różnych sprzedawców, w koszyku tworzy się kilka list zakupowych. Każdy sprzedawca wyśle Twoje zamówienie osobno, a dzięki panelowi klienta, możesz wygodnie śledzić kolejne kroki i kontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem.

Fakturę znajdziesz na swojej skrzynce mailowej.  Za każdym razem wysyła ją  sprzedający.

Plonovo łączy kupujących i dystrybutorów. Dzięki rejestracji na koncie kupującego możesz zamawiać i porównywać oferty. Konto firmowe pozwala wystawiać produkty, ustalać ceny, sprzedawać i kontaktować się z klientami, ale również kupować.

Po rejestracji zyskujesz dostęp do prywatnej przestrzeni kupującego. Tam znajdziesz panel wiadomości, dzięki któremu łatwo napiszesz do wybranego dostawcy. 

Tak. Możesz stworzyć symulację zamówienia do wybranej oferty, podając odpowiednie dane. 

Wystarczy kilka prostych kroków. Po pierwsze — rejestracja. Po drugie — weryfikacja konta przez naszego partnera, Tpay, która nie powinna zająć więcej niż 3 dni robocze. Po trzecie — opisanie i publikacja oferty. Więcej dowiesz się ze strony zostań sprzedawcą.

Centrum pomocy