Dostawa na adres Dodaj kod pocztowy

Centrum pomocy

Konfiguracja przesyłek i dostaw

  1. Jeżeli chcesz określić sposób realizacji przesyłek oferowanych produktów, przejdź do swojego profilu Plonovo.
  2. W panelu bocznym wybierz preferowane przesyłki. Możesz pobrać gotowy cennik lub dodać od nowy. Gotowe cenniki są zweryfikowane przez administratora.
  3. Gotowe cenniki są sortowane według firm realizujących dostawy, odznaczając lub zaznaczając opcje wedle specyfikacji (waga maksymalna, cena dostawy z wersją za pobraniem, opcja paletowa).
  4. Jeżeli chcesz ustalić szczegóły dostaw i ich wyceny, w bocznym panelu swojego profilu wybierz konfigurację dostaw.
  5. Możesz następnie określić minimalną wagę transportu wielkogabarytowego, stawkę za określony dystans dostawy. Łatwo ustawisz również stawkę za przewóz produktów w rozróżnieniu na rodzaje pojazdów w swojej flocie (nazwa transportu, maksymalna waga, docelowa stawka za odcinek drogi).

Chcesz sprzedawać?

Łączymy rolników i dystrybutorów nasion, nawozów, środków ochrony roślin i nie tylko. Chcesz sprzedawać w całej Polsce? Od rozwinięcia działalności dzieli Cię tylko rejestracja.

Zobacz jak dołączyć
Mężczyzna z tabletem w ręku stojący pośrodku pola

FAQ.

Plonovo to wiele sklepów w jednym. Sprzedają tu różni dostawcy, których oferty na dany produkt możesz wygodnie porównywać online. Całe zakupy zrealizujesz w jednym miejscu — bez telefonów i wyjazdów.

Bez działającego konta możesz przeglądać oferty i poznawać warunki dostawy wpisując kod pocztowy. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort naszych użytkowników i dostawców, kupować mogą tylko osoby posiadające profil klienta. Dzięki rejestracji dostępny jest także panel zarządzania zamówieniami, bezpośredni chat ze sprzedawcą oraz historia cen.

Współpracujemy ze znanym i zaufanym operatorem płatności Tpay. Dzięki niemu weryfikujemy także wiarygodność sprzedających. Dbamy również o bezpieczeństwo danych — stąd zabezpieczenia systemu i doświadczony zespół IT.

Na Plonovo zapłacisz przelewem tradycyjnym, ale także w opcji za pobraniem, czy poprzez szybkie przelewy Tpay, zarówno kartą, przez konto, jak i BLIKiem.

Za każdym razem określa je sprzedający. Są widoczne w cyfrowej ofercie, którą znajdziesz na stronie wybranego produktu.

Oczywiście, sprzedający określa w swojej ofercie, jaki jest najdłuższy możliwy termin płatności. Do zatwierdzenia płatności odroczonej wystarczy weryfikacja u sprzedającego.

Kiedy tworzysz zamówienia u różnych sprzedawców, w koszyku tworzy się kilka list zakupowych. Każdy sprzedawca wyśle Twoje zamówienie osobno, a dzięki panelowi klienta, możesz wygodnie śledzić kolejne kroki i kontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem.

Fakturę znajdziesz na swojej skrzynce mailowej.  Za każdym razem wysyła ją  sprzedający.

Plonovo łączy kupujących i dystrybutorów. Dzięki rejestracji na koncie kupującego możesz zamawiać i porównywać oferty. Konto firmowe pozwala wystawiać produkty, ustalać ceny, sprzedawać i kontaktować się z klientami, ale również kupować.

Po rejestracji zyskujesz dostęp do prywatnej przestrzeni kupującego. Tam znajdziesz panel wiadomości, dzięki któremu łatwo napiszesz do wybranego dostawcy. 

Tak. Możesz stworzyć symulację zamówienia do wybranej oferty, podając odpowiednie dane. 

Wystarczy kilka prostych kroków. Po pierwsze — rejestracja. Po drugie — weryfikacja konta przez naszego partnera, Tpay, która nie powinna zająć więcej niż 3 dni robocze. Po trzecie — opisanie i publikacja oferty. Więcej dowiesz się ze strony zostań sprzedawcą.

Centrum pomocy