Dostawa na adres Dodaj kod pocztowy

Centrum pomocy

Wystawianie oferty

  1. W panelu użytkownika wybierz przycisk: dodaj ofertę.
  2. Przejdź do wyboru produktu z przeglądarki lub utwórz własny. Dodaj nazwę, numer SKU, cenę i wagę produktu. Istotnym parametrem będzie także waga pakowa (tak określamy, od jakiej wagi produkt może być pakowany na jednej palecie lub w jednym pudełku). Ustaw oferowaną ilość produktu (stan magazynowy).
  3. Pamiętaj o dodaniu zdjęcia i szczegółowego opisu oferty.
  4. Wybierz także magazyn, z którego wysyłane będą produkty. Określ przybliżony czas realizacji oraz określ warunki sprzedaży.
  5. Jeżeli chcesz wrócić do oferty później, po prostu zapisz szkic. Możesz też podejrzeć, jak oferta będzie wyglądać po opublikowaniu. Gdy wszystko wygląda dobrze, po prostu opublikuj i zacznij sprzedawać.

Chcesz sprzedawać?

Łączymy rolników i dystrybutorów nasion, nawozów, środków ochrony roślin i nie tylko. Chcesz sprzedawać w całej Polsce? Od rozwinięcia działalności dzieli Cię tylko rejestracja.

Zobacz jak dołączyć
Mężczyzna z tabletem w ręku stojący pośrodku pola

FAQ.

Plonovo to wiele sklepów w jednym. Sprzedają tu różni dostawcy, których oferty na dany produkt możesz wygodnie porównywać online. Całe zakupy zrealizujesz w jednym miejscu — bez telefonów i wyjazdów.

Bez działającego konta możesz przeglądać oferty i poznawać warunki dostawy wpisując kod pocztowy. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort naszych użytkowników i dostawców, kupować mogą tylko osoby posiadające profil klienta. Dzięki rejestracji dostępny jest także panel zarządzania zamówieniami, bezpośredni chat ze sprzedawcą oraz historia cen.

Współpracujemy ze znanym i zaufanym operatorem płatności Tpay. Dzięki niemu weryfikujemy także wiarygodność sprzedających. Dbamy również o bezpieczeństwo danych — stąd zabezpieczenia systemu i doświadczony zespół IT.

Na Plonovo zapłacisz przelewem tradycyjnym, ale także w opcji za pobraniem, czy poprzez szybkie przelewy Tpay, zarówno kartą, przez konto, jak i BLIKiem.

Za każdym razem określa je sprzedający. Są widoczne w cyfrowej ofercie, którą znajdziesz na stronie wybranego produktu.

Oczywiście, sprzedający określa w swojej ofercie, jaki jest najdłuższy możliwy termin płatności. Do zatwierdzenia płatności odroczonej wystarczy weryfikacja u sprzedającego.

Kiedy tworzysz zamówienia u różnych sprzedawców, w koszyku tworzy się kilka list zakupowych. Każdy sprzedawca wyśle Twoje zamówienie osobno, a dzięki panelowi klienta, możesz wygodnie śledzić kolejne kroki i kontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem.

Fakturę znajdziesz na swojej skrzynce mailowej.  Za każdym razem wysyła ją  sprzedający.

Plonovo łączy kupujących i dystrybutorów. Dzięki rejestracji na koncie kupującego możesz zamawiać i porównywać oferty. Konto firmowe pozwala wystawiać produkty, ustalać ceny, sprzedawać i kontaktować się z klientami, ale również kupować.

Po rejestracji zyskujesz dostęp do prywatnej przestrzeni kupującego. Tam znajdziesz panel wiadomości, dzięki któremu łatwo napiszesz do wybranego dostawcy. 

Tak. Możesz stworzyć symulację zamówienia do wybranej oferty, podając odpowiednie dane. 

Wystarczy kilka prostych kroków. Po pierwsze — rejestracja. Po drugie — weryfikacja konta przez naszego partnera, Tpay, która nie powinna zająć więcej niż 3 dni robocze. Po trzecie — opisanie i publikacja oferty. Więcej dowiesz się ze strony zostań sprzedawcą.

Centrum pomocy